JeoIT ye Hoşgeldiniz

gerçek dünya için çözümler.

Arşiv Otomasyon

T.C. Dışişleri Bakanlığı Arşiv Otomasyon Projesi.

BelgeArşiv

Esnek ve güçlü CMS paketi.

DışNet

Türkİyenİn en kapsamlı e-Devlet çözümü.

Projelerimiz.

Teknoloji, doğru ekip ve doğru imkan birleştiğinde firmaların hızla yükselebileceği bir alandır.

Chrome iPhone

CBS Çözümleri

JeoIT web ve mobil ortamlarda müşteri ihtiyaçlarına yönelik Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) çözümleri sunmaktadır, Yazılımın yanı sıra CBS veri servisleri JeoIT'nin parçası olduğu Geotech Group tarafından sağlanır, Ulusal seviyede düzinelerce proje tamamlamış olan şirketler grubu ortadoğunun CBS konusundaki önde gelen isimleri arasındadır.

Belge Yönetim

JeoIT Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) 'BelgeArşiv' Türkiye Dışişleri Bakanlığı, Afganistan Dışişleri Bakanlığı, Türkiye AB Bakanlığında milyonlarca belgeyi başarı ile yöneten yeni bir teknolojidir, Esnek altyapısı ile aynı zamanda Suudi Arabistan Tarım Bakanlığının Flora ve Sağlık yazılımlarının temelini oluşturmaktadır.

E-Devlet

JeoIT tarafından geliştirilmiş olan DışNET portalı Ortadoğu bölgesinin en kapsamlı ve başarılı e-Devlet projelerinden biridir, DışNET teknolojisi Türkiye Dışişleri Bakanlığının iş akışının 90%dan fazlasını web ortamından güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini mümkün kılmaktadır.

JeoIT Geliştirme Adımları

Teknoloji, doğru ekip ve doğru imkan birleştiğinde firmaların hızla yükselebileceği bir alandır.

İhtiyaç Tespiti

Yoğunlukla proje başında tamamlanan detaylı ihtiyaç tesbitinin proje boyunca devam eden bir süreç olduğu yaklaşımını koruyoruz. Bu nedenle çalıştığımız kurumlarda tam zamanlı bir analist bulundurmak her zaman için kullanıcı ile teknik ekip arasında bir köprü olması anlamına gelmektedir.

Uygulama, Testler, Eğitim

Uygulama, kurulum, test ve eğitim süreçleri boyunca JeoIT proje ekibi kurumunuzla yakından çalışmaya devam edecektir. Bizim için başarılı bir uygulamadan ve bununla güçlenen bir kurumdan daha etkili bir tanıtım yöntemi yoktur.

Tasarım ve Prototipler

Detaylı tasarımlar ve prototip uygulamalar Türkiye'de maalesef göz ardı edilen bir adımdır. Şirket olarak inancımız bu sürecin dikkatle tamamlanmasının başarılı sonuçlar doğurduğu yönündedir.

Tarihçemiz

Bilişim alanında en önemli altyapı malzemesi teknik ekiptir. JeoIT'nin çekirdek ekibi ODTÜ veya Amerika'da yüksek lisans üzerine ortalama 10 senelik tecrübe ile JeoIT'nin teknik altyapısını güçlü tutmaktadır. Şirket bünyesinde yerleşmiş olan doğru yazılım prensipleri bu birikim ve enerjinin doğru sonuçlara yönelmesini sağlamaktadır.

Arşiv Otomasyon

Proje kapsamında; Türkiye ile yabancı ülkeler arasındaki siyasi ilişkilerin tamamını içine alan ve Diplomatik Arşiv Binasında 110 bin büyük klasörde saklanan, 1919-2008 yılları arasını kapsayan 65 milyon sayfa belgenin sayısal ortama aktarılma çalışmaları yürütülmektedir.

Acil Durum Takip

Suudi Arabistan polisleri tarafından üç büyük şehirde kullanılan acil durum sistemi CBS aracılığı ile acil durumlarda polis ve ambulans yönlendirmesini sağlamaktadır.

FGL: Telekom Takip Sistemi

Suudi Arabistan Telekom için hazırlanan web tabanlı FGL yazılımı arıza takip ekiplerinin mekansal bilgi ve görev takip ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

e-Tarım

Mobil teknolojilerin CBS ve EBYS ile birleşimi geleceğin tarımı için kullanılıyor. Erken uyarı sistemi, NFC ile hastalık takibi gibi birçok kapasite elinizin altında.

BelgeArşiv

Esnek, güvenli ve hızlı Elektronik Belge Yönetim Sistemi. Dört ayrı bakanlıkta aktif ve milyonlarca doküman ile test edilmiş teknoloji.

DışNet

Dışişleri bakanlığının iş akışının 90%dan fazlasını karşılayan, ortadoğu bölgesinin en kapsamlı ve güçlü e-Devlet teknolojisi.